Hizmetlerimiz


Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir.

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir. Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir.

Parsiyel taşımacılıkta yüklerin araca yükleniş ve indiriliş süreçlerini hassas ve dikkatle takip ediyor, özen gösteriyoruz. Böylece olası maddi zararların önüne geçiyor, özellikle küçük yoğunluktaki yük, eşya veya hammadde taşımalarında müşterilerimize hem maliyet hem de transit süre avantajı sağlıyoruz.

Unbeatable Trucking and Transport Services

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua