Hakkımızda

Vip Venüs Lojistik Hakkında

Kusursuz ve hızlı uluslararası Vip Taşımacılık Hizmeti sunuyor ihracaat ürünlerinizi kapı önü teslimat yapıyoruz...

Lojistik sektöründe biriktirdiğimiz iş deneyimi ve sahip olduğumuz geniş araç filomuz sayesinde Vip Venüs Lojistik; müşteri memnuniyetinin sağlanmasının en zor pazarlarından olan taşımacılık sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız; lojistik sektöründe verdiği tüm servislerle müşterilerine etkin ve Vip Lojistik çözümler sunarken sektöre kattığı yeniliklerle de fark yaratmanın peşindeyiz.

Vip Venüs Lojistik
Vip Uluslararası Taşımacılık
VİP Venüz Taşımacılık olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı başta Belçika,Almanya,Fransa,İngiltere,Hollanda,Avusturya,Rusya ve Kazakistan gibi ülkelere Vip taşımacılık hizmetleri vererek, yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı, ekonomik ve en kaliteli şekilde yerine getirip, katma değer sağlamaktayız.
Parisyel Yük Taşıma Nedir?
Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir.